Pralnia na telefon to nowoczesny i wygodny styl życia – postaw na prostatę i oszczędź czas!

Brak czasu to choroba XXI wieku. Większość z nas nie ma czasu porządnie się wyspać, nie mówiąc o domowych obowiązkach takich jak sprzątanie, gotowanie czy pranie. Również my żyjemy w takim błędnym kole. Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć coś co zaoszczędzi Wasz czas, czyli pralnię na telefon. Nasza firma to najwyższa jakość usług. Ofertę kierujemy do wszystkich a w szczególności do tych posiadających mnóstwo obowiązków, tych z Was co są najbardziej zapracowani i przemęczeni oraz dla tych dla których pranie i prasowanie to wątpliwa przyjemność.

rzeczy do prania

Skąd pomysł na pralnię na telefon?

Z uwagi na coraz częstszy problem braku czasu i za krótkiej doby postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom społeczeństwa. Większość usług w dzisiejszych czasach realizowana jest na dowóz, więc czemu by nie otworzyć pralni na telefon. Ilość rzeczy do prania jest coraz większa, ponieważ coraz więcej posiadamy. Ponadto projektanci, firmy modowe i sieciówki wprowadzają coraz to nowsze materiały, które możemy nosić. Nie każdy musi się znać na tym w ilu stopniach, na jakim programie i z czym wyprać dane rzeczy. Stąd pomysł na pranie na telefon.

Pralnia do domu zaoszczędzi Wam czas i pieniądze

Pralnia na telefon działa bardzo prosto. Zadzwoń do nas lub wypełnij internetowy formularz. Po chwili zadzwoni do Ciebie nasz pracownik aby omówić dogodną dla Ciebie godzinę i miejsce na odbiór prania. Następnie nasz pracownik zawozi rzeczy do pralni. W tym czasie Ty możesz cieszyć się wolnym czasem lub wykonywać inne obowiązki. Twoje rzeczy prane są w specjalnych środkach czystości, w odpowiedniej temperaturze i profesjonalnym sprzęcie. Następnie są prasowane i pakowane tak aby się nie zabrudziły ani nie pogniotły. Jeśli rzeczy będą już gotowe nasz pracownik skontaktuje się z Tobą. Dowóz prania możliwy jest nie tylko w miejscu odbioru. Sam wskazujesz dogodny dla Ciebie adres.

Pralnia na telefon

Mobilne usługi coraz bardziej popularne w naszym kraju

Świat idzie do przodu a razem z nim rynek usługowy. Dlatego idąc z duchem czasu świadczymy mobilne usługi. Oczywiście pralnia na telefon w Gdańsku ma swoją siedzibę. Mieści się ona w CH Metropolia i CH Gildia. Możesz więc przyjść do nas osobiście z praniem lub po jego odbiór. Szybciej i wygodniej dla Ciebie będzie pewnie jeśli załatwisz wszystko online i mobilnie. Dlatego możesz również skontaktować się z nami telefonicznie: telefon Gdańsk 605 044 045, w celu omówienia odbioru rzeczy lub jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości. Pralnia Do Domu oferuje sprawny kontakt przez telefon lub mail. Jeśli z jakiś przyczyn nie możemy odebrać w danym momencie telefonu na pewno oddzwonimy i ustalimy miejsce oraz dogodne dla Ciebie godziny odbioru.Zapłać za usługę kartą lub gotówką. Wszystko zależy do tego jak będzie Ci wygodniej. Usługa może być również opłacona z góry lub po otrzymaniu czystego, wyprasowanego i złożonego prania.Ważne jest to, że minimalna wartość zamówienia w usłudze z odbiorem i dowozem to 60 zł. Tak naprawdę to jedna rzecz jakiej wymagamy przy składaniu zamówień.

pralnia Gdańsk

Twój oszczędzony czas to nasz priorytet – dowozimy i odbieramy pranie z domu

Zamów pranie na telefon i oszczędź czas i pieniądze. 100 % rekomendacji udzielonych przez klientów naszej firmie jest pozytywna. Usługa przez nas świadczona jest na terenie całego miasta stąd tak wiele pozytywnych opinii od licznych klientów. Jeśli masz wątpliwości skorzystaj z naszych usług i przekonaj się sam jak wiele plusów może mieć pralnia na telefon. Nasze największe atuty to:

  • profesjonalne czyszczenie – w naszej firmie zatrudniamy tylko pracowników doświadczonych w branży pralniczej. Dlatego powierzasz swoje ubrania i materiały w dobre ręce
  • profesjonalne środki piorące – używamy tylko najwyższej jakości proszków oraz płynów do prania i płukania
  • najnowocześniejsze maszyny – nasze pralki, suszarki czy żelazka są nowe i posiadają różnego rodzaju programy i ustawienia dzięki którym możemy profesjonalnie zadbać o Twoje ubrania.
  • proste i uczciwe zasady – mówimy jak jest, więc jeśli napisaliśmy, że nie musisz wychodzić z domu aby Twoje pranie zostało zrobione to tak właśnie jest.
  • pralnia na telefon posiada jasny i przejrzysty cennik dostępny na stronie internetowej
  • zniżki dla stałych klientów oraz przy zamówieniach powyżej 150 złotych
  • świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm